شهید حبیب فردوسی یکی ازدردهای ما در همه جا، مخصوصاً در بسطام مسئله آموزش و پرورش است که باید اولاً از طرف مسئولین محترم اقدامی قاطع در جهت بازسازی آن صورت گیرد.


عناصر فاسد و نالایق که بسیارند، بیرون ریخته شوند و سرمایه های مملکت الله اکبر از دست دیوصفتان زشت خو نجات یابند. زیرا با بودن آنها فرهنگ اسلامی و آن هم فقاهتی در مدارس هرگز رشد نخواهد کرد .

ثانیاً اقدام از طرف مردم و جوانان حزب اللهی بسطام است که در صورت انجام ندادن اقدامات جدی از سوی مسئولین، آنها ننشیند و ببینند که فرزندانشان زیر دست افراد فاسد رشد کنند و بدتر از همه افراد ضد انقلاب و ضد اسلام.

آنها بدانند که مسئول هستند و بازخواست خواهند گردید، این حقیر تا آنجایی که توان داشته ام در طول این سه سال انقلاب سعی در تزکیه این افراد داشته ام که انشاء الله مورد رضای خدا خواهد بود.


در پایان از خداوند متعال خواهان طول عمر امام خمینی هستم همچنین از شما می خواهم که همیشه دنبال روحانیت مبارز و ولایت  فقیه باشید...


والسلام علیکم
حبیب فردوسی
شهرک دارخوین

با تشکر از آقای حسینی

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 7 اسفند 1392    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، اخبار شهرستان بسطام، صفحه جهاد و شهادت،     |
نظرات()