در خبر آمده است :نمایندگان مردم در استان گلستان ،بدلیل نارضایتی از عملکرد وزیر راه و شهرسازی در این استان از جمله راههای روستایی ،تقاطع غیر هم سطح علی آباد- فاضل آباد و  راه آهن گرگان_گنبد به دنبال استیضاح وزیر هستند.


حال مردم ولایتمدار ،نجیب ،قدرشناس شهرستان بسطام ،پس از گذشت 16 ماه از مصوبه هیئت دولت گذشته ،و 8 ماه از انتشار مصوبه مفقود شده در روزنامه رسمی کشور که به حول و قوه الهی منتشر گردید ،از نماینده محترم و معزز شهرستان خود انتظار دارند از ابزار قانونی خود استفاده نماید.

آقای دکتر جلالی ،نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای شاهرود ،میامی و بسطام

حضرتعالی علاوه بر حضور پرافتخار در چهار دوره نمایندگی این مردم شریف ،ریاست مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی و ریاست فراکسیون رهروان ولایت با حضور 170 نماینده را برعهده دارید که به ضرس قاطع به لحاظ اثرگذاری نسبت به نمایندگان شهرهای همجوار ،وزنه ای بسیار سنگین تر می باشید.

هم اکنون مردم بسیار صبور و قانون مدار شهرستان بسطام ،با گذشت حدود 3 ماه از آخرین نامه به وزیر محترم (93/3/3 همانطور كه به كرات ،حضوری و تلفنی از طریق جنابعالی پیگیری نموده‌ام، دیگر اینجانب هیچ پاسخ منطقی و درخوری برای مردم شریف دیار عارفان ندارم و این میزان از تاخیر در ابلاغ مصوبه دارای هیچ گونه توجیهی نیست) و عدم اقدام وزیر محترم کشور از جنابعالی انتظار داشته تنها به نگارش چند سطر و تماس تلفنی بسنده ننموده و از ابزار قانونی در اختیار خود (سئوال و استیضاح) ،استفاده نموده تا هر چه زودتر مردم دیار عالم خیز و عارف پرور شهرستان بسطام ،طعم شیرین اجرایی شدن مصوبه قانونی شهرستان را بچشند.

اجرکم عندالله
از طرف جمعی از فرهنگیان شهرستان بسطام

نوشته شده در تاریخ جمعه 31 مرداد 1393    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام، اخبار استان سمنان،     |
نظرات()