با حضور معاونت تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان از 70 دانش آموز منتخب منطقه ای و استانی درمسابقات فرهنگی هنری و ورزشی دوره ی ابتدایی منطقه بسطام تقدیر شد


به گزارش بسطام نیوز و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه بسطام، دکتر علیرضا حاج قاسمی در همایش تجلیل از منتخبین مسابقات فرهنگی هنری و ورزشی منطقه ضمن تبیین جایگاه والای فعالیتهای ورزشی در تضمین سلامت دانش آموزان به اجرای برنامه های فراگیر و منسجم در این حوزه در سال آینده تحصیلی اشاره کرد.

محمدعلی سوهانی با ارائه گزارش از نحوه برگزاری مسابقات ابراز امیدواری کرد تا با شناسایی نقاط قوت و ضعف مسابقات ،در آینده شاهد برگزاری مسابقات در سطح بسیار فراگیر در منطقه باشیم.

حمید عرب عامری کارشناس مسئول فرهنگی هنری اداره کل نیز با ارائه گزارش آمار مسابقات فرهنگی هنری در سطح استان از جایگاه مطلوب منطقه بسطام در بین دیگر مناطق ابراز خرسندی کرد و به دانش آموزان یادآوری نمود جهت دستیابی به موفقیت های روزافزون باید افق دیدشان را وسیع تر نمایند.

در پایان این همایش با حضور معاونان پرورشی آموزش و پرورش منطقه بیارجمند و شهرستان میامی ،نمایندگان شورای اسلامی شهر بسطام و حوزه علمیه بسطام ،از مربیان ،سرپرستان تیم ها و نیز دانش آموزان منتخب تقدیر به عمل آمد.


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 13 مرداد 1394    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()