در نامه بیش از 50 نماینده مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس‌جمهور عنوان شد که این اندوه بزرگ را باید کجا برد که استاندار فارس به‌ جای استقبال از شهدا، مخالفت خود را با ورود اجساد مطهر آن‌ها به سومین حرم اهل‌بیت(ع) اعلام می‌دارد.


به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، سید حسین ذوالانوار در نامه‌ای به رئیس‌جمهور که به امضای بیش از 50 نماینده مجلس شورای اسلامی رسید، نسبت به مخالفت استاندار فارس با تشییع شهدای گمنام در سطح این استان واکنش نشان داد.

در این نامه آمده است: برقراری نظام جمهوری اسلامی و ریاست جنابعالی و همگی ما و مسئولان، مرهون خون مقدس شهدای عزیز و جانبازی ایثارگران است.

در این نامه تصریح شده است: عزت و امنیت و اقتدار این ملت و بیدار شدن ملل مسلمان در عراق و سوریه و لبنان و فلسطین و یمن در رویارویی با استکبار جهانی مدیون همین شهداست.

این نماینده‌های مجلس در نامه خود خطاب به حسن روحانی خاطرنشان کرده‌اند: مافوق تمام خوبی‌ها و مقامات، تقرب و عزتمندی و محبوبیت شهدا نزد خداوند جل و علاست و آن‌ها مظهر وحدت ملت و مایه خیر و برکت بوده و تنزل تشییع آن‌ها به موضوع انتخابات بسیار سخیف و موهن است.

در ادامه این نامه اضافه شده است: این غم و اندوه بزرگ را باید به کجا برد که استاندار شما در فارس به‌ جای استقبال از شهدای بزرگوار، مخالفت خود را با ورود اجساد مجروح و مطهر شهدا به شیراز سومین حرم اهل‌بیت (ع) به‌طور مکتوب اعلام می‌دارد.

در بخشی دیگر از این نامه افزوده شده است: مردم بصیر و فهیم شیراز و فارس و ایران، وظیفه خود در استقبال از این کاروان نورانی شهدای اللهی را بهتر از هر کس می‌دانند و بدون اعتنا به اظهارات بی‌مایه و تنگ‌نظرانه بدان عمل خواهند کرد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 24 دی 1394    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،     |
نظرات()