علی رضوانی، دونده نوجوان بسطامی با ثبت رکورد و کسب عنوان قهرمانی در دوی 3 هزار متر نوجوانان، رکورد جوانان کشور را نیز در این ماده شکست.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، علی رضوانی دونده نوجوان بسطامی مقام نخست ماده 3 هزار متر را در سی و سومین دوره مسابقات قهرمانی دو و میدانی دانش‌آموزان اول متوسطه کشور از آن خود کرد و رکورد جوانان کشور را نیز در این ماده شکست.

در این دوره از رقابت‌ها که در شهرکرد برگزار شد، علی رضوانی با رکود 9 دقیقه و پنج ثانیه و 31 صدم ثانیه، ایمان کلهری با 9 دقیقه و 59 ثانیه و 27 صدم ثانیه از استان لرستان و ابوالفضل خویینی با رکورد 10 دقیقه و 13 ثانیه و 28 صدم ثانیه از استان قزوین به ترتیب مقام‌های اول تا سوم کشوری را کسب کردند.

این دونده نوجوان بسطامی با ثبت این رکورد و کسب عنوان قهرمانی در دوی 3 هزار متر نوجوانان، رکورد جوانان کشور را نیز در این ماده شکست.

پایگاه خبری بسطام نیوز ضمن تبریک خدمت این ورزشکار بااخلاق، از مسئولان امر ورزش تقاضا دارد نگاهی ویژه به ورزش در شهرستان بسطام داشته باشند تا در آینده ای نزدیک شاهد موفقیت این عزیزان در رقابت های جهانی باشیم.
نوشته شده در تاریخ شنبه 23 مرداد 1395    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام، اخبار ایران و جهان،     |
نظرات()