علی رضوانی بنابر دعوت كنفدراسیون سه گانه آسیا از فدراسیون سه گانه ایران، یك ورزشكار و یك مربی ایرانی به اردوی آسیایی در كره جنوبی می روند.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، كنفدراسیون سه گانه آسیا در اجرای تقویم مسابقات سال جاری 2016 قرار است در تاریخ اول آبان ماه امسال مسابقات كاپ آزاد جهانی سه گانه را در شهر تونگ یانگ كره جنوبی برگزار كند.

بنابر همین موضوع، این كنفدراسیون در نظر دارد یك اردوی تمرینی مشترك بین تیم های منتخب كنفدراسیون سه گانه آسیا و منتخب اتحادیه جهانی و بین المللی سه گانه، همزمان با برگزاری مسابقات كاپ جهانی در تونگ یونگ اجرا نماید.

در همین راستا علی رضوانی ورزشكار عضو تیم منتخب كنفدراسیون سه گانه آسیا نیز برای حضور در این اردو دعوت شده است.

این گزارش حاكی است كه علی رضوانی به همراه ورزشكارانی از كشورهای چین تایپه، سوریه، فیلیپین، سنگاپور و تایلند در این اردو حضور خواهند داشت كه از تاریخ 26 مهر ماه تا 2 آبان ماه در كشور كره جنوبی برگزار خواهد شد.

شایان ذكر است كه فدراسیون سه گانه ایران، محمد اصغری خاتونی از مربیان و پیشكسوتان این رشته را به عنوان مربی و همراه به این اردو اعزام خواهد كرد.

پایگاه خبری بسطام نیوز برای این ورزشکار بااخلاق بسطامی آرزوی موفقیت روزافزون دارد.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 شهریور 1395    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام، اخبار ایران و جهان،     |
نظرات()