تریلی سیار نمایش کانون‬‎تریلی تئاتر سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شنبه نهم بهمن‌ماه، میهمان کودکان بسطامی خواهد بود

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، مهدی جمال در نشست با خبرنگاران از اجرای 38 عنوان برنامه به مناسب دهه‌فجر در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خبر داد و گفت: تلاش ما بر این است که با برپایی این برنامه‌ها پیام‌های انقلاب اسلامی را به کودکان و نوجوانان منتقل کنیم.

رئیس کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر استان سمنان با اشاره به تبیین اهداف و برنامه‌های کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه‌ی فجر اظهارداشت:کانون پرورش فکری، توجه به مناطق روستایی را در راستای پیام مهم انقلاب اسلامی در توزیع عدالت فرهنگی، اولویت کار خود می‌داند.

مهدی جمال با اشاره به حضور تریلی سیار نمایش کانون پرورش فکری بر بهره‌گیری از جذابیت‌های مورد پسند کودکان و نوجوانان و تولید برنامه‌هایی متناسب با فضای فکری و عاطفی آنان به‌منظور ایجاد نشاط اجتماعی تأکید کرد.

وی با بیان اینکه تریلی سیار نمایش کانون پرورش فکری در آستانه‌ی سی‌و هشتمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با نمایش شاد و موزیکال «کی از همه باهوش‌تره» به استان سمنان سفر می‌کنداضافه کرد:این تریلی سیار، قدیمی‌ترین تریلی سیار نمایش در ایران است که از سال 1353 به سفارش کانون پرورش فکری در آلمان ساخته شده و از آن زمان تاکنون به فعالیت‌های هنری خود در اجرای نمایش برای کودکان و نوجوانان ادامه داده ‌است.

رئیس کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر استان سمنان ، هدف از دعوت تریلی سیار نمایش کانون به استان سمنان را ایجاد محیط شاد و دلنشین برای کودکان و آشنایی با محیط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان عنوان کرد و افزود: تریلی سیار طی شش روز حضور خود از هشتم تا سیزدهم بهمن‌ماه در بیارجمند، میامی، بسطام، شاهرود، دامغان، سمنان، مهدی‌شهر، سرخه، آرادان، گرمسار و ایوان‌کی، با سیزده اجرا، میهمان کودکان و نوجوانان این دیار خواهد بود.

مهدی جمال ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده عصر روز پنج‌شنبه هفتم بهمن‌ماه تریلی سیار نمایش وارد استان می‌شود و نخستین اجرای خود را جمعه هشتم بهمن‌ماه در بیارجمند آغاز می‌کند و در پی آن با حرکت به سمت میامی عصر همان‌روز به اجرای نمایش می‌پردازد.

جمال در پایان با تأکید بر اینکه تماشای این نمایش برای عموم آزاد است، اضافه کرد: شنبه نهم بهمن‌ماه، کودکان بسطامی در نوبت صبح ساعت 9:30 در سالن شهید چمران شاهد اجرای نمایش شاد توسط همکاران ما خواهند بود.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 7 بهمن 1395    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()