دکتر مهدی شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنانرئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به افتتاح ۱۸ طرح حوزه بهداشت و درمان در این استان گفت: برای این پروژه‌ها اعتباری بالغ بر ۳۴۰میلیارد ریال هزینه شده است.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، مهدی شادنوش ظهر شنبه در نشستی با خبرنگاران به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی سمنان ضمن اشاره به حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی ایام دهه فجر در استان سمنان برای افتتاح پروژه های حوزه بهداشت و درمان، گفت: افتتاح سه کلینیک ویژه سمنان، مهدیشهر و گرمسار از مهمترین این طرح ها است.

وی با بیان اینکه کلینیک ویژه سمنان با یک هزار و ٩٠٠ متر زیربنا و کلینک های مهدیشهر و گرمسار هر کدام ٧٥٠ متر مربع زیر بنا برای ارائه خدمات تخصصی به شهروندان مورد بهر برداری قرار خواهند گرفت، بیان داشت: کلنگ این طرح ها در دولت یازدهم  به زمین زده شد و در همین دولت هم به بهره برداری می رسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی سمنان با اشاره به این مطلب که  خوابگاه دانشجویان پسران و دختران با ظرفیت ٤٠٠ نفر در پردیس دانشگاه پیراپزشکی سرخه، پایگاه سلامت شهری و پایگاه مراقبت سلامت در دامغان و گرمسار، پایگاه سلامت شهری، پایگاه مراقبت سلامت و مرکز جامع سلامت شهری در سمنان افتتاح می شود، افزود: کلنگ ۷۲طرح دیگر هم در دهه مبارک فجر همزمان با افتتاح این ۱۸طرح به زمین خواهد خورد.

شادنوش تصریح کرد: استان سمنان خوشبختانه با بهربرداری از این طرح ها تا ۳۵سال دیگر از لحاظ زیر ساخت های فیزیکی دارای هیچ کمبودی نخواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه  کلنگ هشت طرح در سمنان، ٢٨ طرح در دامغان، ٩طرح در گرمسار، هشت طرح در آرادان و هشت طرح در مهدیشهر به زمین زده می شود، عنوان کرد: مابقی پروژه ها در گذشته کلنگ زنی شدند و در دهه فجر امسال به صورت نمادین دوباره کلنگ زنی خواهند شد.

نوشته شده در تاریخ شنبه 9 بهمن 1395    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: اخبار استان سمنان،     |
نظرات()