امام جماعت مسجد موسی ابن جعفر(ع) بسطام ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تصریح کرد: مهمترین و اساسی ترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی ایران، قیام مردم برای خدا بود.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، حجت الاسلام والمسلمین احمد دستورانی در سالگرد جشن انقلاب در مسجد موسی ابن جعفر(ع) بسطام یادآور شد:پیروزی انقلاب اسلامی بی‌شک معجزه الهی بود که به دست رهبری پیامبرگونه حضرت امام خمینی(ره) صورت گرفت و قیام مردم برای رضای خدا صورت گرفت.

دستورانی افزود: به طور حتم در مملکت ما مشکلاتی هم وجود داشته است و در بعضی قسمت‌ها سوء مدیریت هم وجود دارد اما نباید بگذاریم در سایه این مشکلات اصل نظام مورد هجمه قرار گیرد.

وی تاکید کرد:واقعیت این است که مساله اصلی آمریکا با ایران اساسا موضوع هسته‌ای نیست بلکه مشکل اصلی برای آمریکا موجودیت جمهوری اسلامی ایران است و آمریکا با اصل نظام اسلامی ایران مشکل دارد نه با اقدامات و رفتارهای ایران.امام جماعت مسجد موسی ابن جعفر(ع) بسطام اظهار داشت: دشمن با تخریب روحانیت اصیل، سعی در تضعیف پایه های نظام دارد.

احمد دستورانی ادامه داد: همان طور که می دانید پیامبر اسلام(ص) در سال 6 هجری قمری در خواب می بینند که موهای سرشان را می تراشند و آماده می شوند برای انجام حج که بعد از آن با حدود 1400 نفر از اصحاب با لباس احرام به سمت مکه حرکت می کنند که بین راه مشرکین جلوی آنها را می گیرند و پیامبر بر این موضوع تاکید می کنند که ما برای جنگ با شما نیامدیم بلکه برای انجام مراسم حج آمده ایم ولی مشرکین زیر بار نمی روند و این امر منجر به قرارداد صلح حدیبیه می شود .

دستورانی افزود: ظاهر این صلح به شدت علیه مسلمانان بوده است به طوری که افرادی مانند عمر بن خطاب بر پیامبر خدا متقدم می شوند و می گوید: شما با این کار مسلمانان را خوار کردید و عده ای هم دائم بر پیامبر نق می زدند و اظهار ناراحتی می کردند.

وی تاکید کرد: در طول تاریخ اسلام همین افراد بی بصیرت بودند که بزرگ ترین ضربه ها را به اسلام زدند و خیال کردند که از برگزیدگان خدا بیشتر می فهمند، درست مثل زمان هایی که افرادی در همین نظام جو گیر می شوند و فکر می کنند از همه بیشتر می فهمند ولی کاشف به عمل می آید که هیچی بارشان نیست ؛ البته اشاره به شخص خاصی نباشد!

دستورانی گفت: در این زمان سوره فتح  آیه 4 نازل شد (هُوَ الَّذِی أَنْزَلَ السَّكِینَةَ فِی قُلُوبِ الْمُؤْمِنِینَ لِیَزْدادُوا إِیماناً مَعَ إِیمانِهِمْ وَ لِلَّهِ جُنُودُ السَّماواتِ وَ الْأَرْضِ وَ كانَ اللَّهُ عَلِیماً حَكِیماً)
او كسى است كه سكینه و آرامش را در دلهاى مؤمنان نازل كرد تا ایمانى بر ایمانشان افزوده شود، لشكر آسمانها و زمین از آن خدا است، و خداوند دانا و حكیم است.

احمد دستورانی تاکید کرد: رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اعتقاد الهی و آرامش ذاتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی بود و همین آرامش که ریشه در توکل به خدا و اعتماد به فهم و قدرت مردم داشت ، بزرگترین رمز توفیقات ایشان بود. 

امام جماعت مسجد موسی ابن جعفر(ع) بسطام عنوان کرد: بر ما لازم و واجب است بخاطر چنین وجود امنیت و آرامشی که در نظام ما وجود دارد شکر الهی را بجا آوریم وگرنه خداوند این آرامش را از ما خواهد گرفت.

احمد دستورانی در پایان گفت: هر چند تاکنون حکومت علوی کامل اجرا نشده است ولیکن امیدواریم هر روز و هر چه بیشتر به سمت حکومت عدل علوی پیش برویم.

با تشکر از تلاشهای هیات امنای محترم مساجد و اهالی محترم شهرستانهای شاهرود و بسطام و مسئولین محترم شهر بسطام، بویژه امام جمعه محترم شهر بسطام، شهرداری و شورای محترم شهر نمونه گردشگری بسطام


خواسته بحق و قانونی مردم مظلوم شهرستان بسطام، که بیش از 1000 روز است که اجرا نشده است!!!

با تشکر از مجری توانمند و خستگی ناپذیر شهرستان بسطام، آقای حسین گلپایگانی

با تشکر از خبرنگار پرتلاش صداوسیمای استان سمنان، نمایندگی شهرستان بسطام، آقای علیرضا صادقی


نوشته شده در تاریخ جمعه 22 بهمن 1395    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()