مردم بسطام در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پرشورتر از سالهای قبل با حضور پرشکوه و بی نظیر در راهپیمایی 22 بهمن جواب دندان شکنی به آمریکا و اسراییل دادند.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، مردم خداجوی شهر بسطام در کنار مسئولان اجرایی، روحانیان، دانشگاهیان و دانش آموزان، جانبازان ، خانواده شهدا ، نیروهای نظامی و انتظامی با حضور گسترده در راهپیمایی، بار دیگر با بنیانگذار جمهوری اسلامی ، رهبر معظم انقلاب و شهدای گرانقدر تجدید بیعت کردند و با غریو الله اکبر و فریاد مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا یک بار دیگر اتحاد و وحدت خودت را در چشم جهانیان در معرض نمایش گذاشتند. 

مردم بسطام شعارهایی از جمله مرگ بر آمریکا، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آل سعود و الله اکبر سر دادند و در شعارهایش‌شان بر تبعیت از ولایت و همبستگی و اتحاد تاکید کردند.

این راهپیمایی در بسطام، از میدان امام خمینی(ره) به سمت میدان امام جعفر صادق(ع)، اتوبان امام خمینی(ره) برگزار و به تجمع در آستان مقدس امامزاده سیدابوالقاسم(ع) و مصلای نمازجمعه بسطام و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی رضوی، امام جمعه بسطام ختم شد.

در پایان مراسم راهپیمایان یکصدا تاکید کردند مصوبه قانونی شهرستان بسطام پس از گذشت بیش از 3 سال هر چه زودتر اجرا شده و فرماندار شهرستان بسطام منصوب گردد.نوشته شده در تاریخ جمعه 22 بهمن 1395    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()