اسلحهفرمانده انتظامی استان سمنان از مجروح شدن دو مامور پلیس شاهرود با اسلحه شکاری از سوی پدر خانواده خبر داد و گفت: حضور به موقع و شجاعت گشت کلانتری منطقه از بروز فاجعه بیشتر جلوگیری کرد.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، سردار روح الامین قاسمی درباره جزئیات این حادثه ابراز داشت: خانم شاهرودی ساعت یک بامداد با مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ تماس گرفت و گزارشی مبنی بر این که همسرش در حال ضرب و شتم شدید دخترشان است، ارائه کرد.

وی افزود: گروهی از مأموران انتظامی بلافاصله در محل حادثه حضور یافتند و با همراهی مادر خانواده برای حل مشکل به جلوی درب زیر زمین منزل پدر که دخترش را در آنجا حبس کرده بود مراجعه کردند صدای گریه و فریاد دختر نوجوان خانواده از عصبانیت شدید پدر حکایت داشت و احتمال فاجعه ای جبران ناپذیر می رفت.

فرمانده انتظامی استان سمنان از مصدومیت دو مأمور پلیس از ناحیه پا و اعزام آنان به مراکز درمانی خبر داد و ابراز داشت: در حالی که ماموران انتظامی منتظر خروج پدر از زیرزمین بودند مرد عصبانی با اسلحه شکاری خارج شد و بی مقدمه به سمت مأموران انتظامی شلیک کرد.

قاسمی در ادامه تصریح کرد: متهم که سابقه درگیری دارد پس از شلیک به سمت ماموران به سمت دختر نوجوان خود و همسرش حمله ورشد که با شجاعت و رشادت گشت پلیس و حضور به موقع مسئولان درگیری به کلانتری منتقل شد.

وی افزود: علت درگیری و عصبانیت متهم و آغاز این درگیری خروج بدون اطلاع دختر از منزل و مراجعه نکردن وی به مدرسه عنوان شد که پدر خانواده به دنبال واکاوی ماجرا بوده است.

منبع :مهر

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 9 اسفند 1395    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: اخبار استان سمنان،     |
نظرات()