گازرسانیاداره گاز شهرستان بسطام در اقدامی شتابزده و در سرمای شدید زمستان مبادرت به قطع گاز مشترکان بدهکار کرده است!

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، اداره گاز شهرستان بسطام در سرمای زمستان، مبادرت به قطع کردن گاز مشترکانی کرده است که به اداره گاز بدهکار می باشند که این امر موجب نارضایتی برای مشترکان شده است.

یکی از شهروندان بسطامی طی تماس با ما اظهار داشت:به علت نپرداختن قبض گاز منزل مسکونی خود به علت شرایط  بد مالی و حقوق معوقه به شرکت گاز بسطام مراجعه نمودم و با ارائه فیش حقوقی خود و گلایه از وضعیت مالی، خواهش کردم قبض معوقه را بصورت اقساط دو ماهه پرداخت نمایم اما مدیر اداره در جلوی همسر و فرزندم تقاضای بنده را رد کرده و دستور قطع گاز منزل را دادند!

به گفته این شهروند هم اکنون بیش از یک هفته از قطع گاز این منزل می گذرد و این خانواده با توجه به شب های سرد زمستانی بسطام در شرایط سختی به سر می برند.

گفتنی است هر چند اداره گاز شهرستان حق دارد مطالبات خود را از بابت ارائه خدمات، اخذ نماید، اما آیا شرکت گاز با قطع انرژی مصرفی خانوارهایی که شاید در شرایط فعلی توان مالی برای پرداخت بدهی خود را ندارند، از بند مشکلات مالی رهایی می‌یابد؟

اگر چه پرداخت وجه گازبها وظیفه شرعی و قانونی هر مشترک می باشد، اما شرکت گاز نیز باید به این نکته توجه داشته باشد که اکثر مردم شهرستان ،کشاورزان، دامدارانی و
کارگرانی هستند که با سیلی صورتشان را سرخ نگه می دارند، پس حداقل در فصل سرما به شهروندان رحم کند و اجازه دهد تا هوا کمی گرم تر شود و سپس نسبت به قطع گاز بدهکاران اقدام کند.

در پایان از فرماندار محترم شهرستان تقاضا می شود به موضوع فوق رسیدگی نمایند تا در آینده شاهد مواردی از این دست نباشیم.نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 18 اسفند 1395    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()