رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بسطام از کسب رتبه برتر استان توسط شورای آموزش و پرورش منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، سیدمحمد موسوی از کسب رتبه برتر استان توسط شورای آموزش و پرورش منطقه خبر داد و افزود:  همه اعضای شورای آموزش و پرورش که متشکل از امام جمعه ،بخشدار، شهردار،رئیس شورای بخش، رئیس مرکز بهداشت، نمایندگان مدیران و نمایندگان انجمن اولیاء و مربیان می باشند، در کسب این رتبه سهیم هستند.

وی ضمن تقدیر از اعضای شورای آموزش و پرورش بیان نمود: رسیدن به اهداف سند تحول بنیادین بدون مشارکت و همکاری سایر نهادها امکان پذیر نمی باشد و شوراهای آموزش و پرورش بعنوان یک پل ارتباطی قوی و مؤثر جهت رسیدن به اهداف مورد نظر نقش مهمی را ایفا می نمایند.

سیدمحمد موسوی تصریح نمود: برگزاری منظم و منسجم جلسات ، اجرای خلاقانه طرح ها و برنامه های مربوطه و نیز رفع تنگناهای موجود در منطقه توسط شورای آموزش و پرورش از مؤلفه های تأثیرگذار در کسب این رتبه می باشد.

وی از حمایت ها و رهنمودهای اداره کل متبوع به خصوص رئیس اداره مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی، محمد اسقائی و همکارانشان در پیشبرد اهداف شوارهای آموزش و پرورش تقدیر و تشکر نمودند.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 16 فروردین 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()