مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: با فرهنگ سازی فرهنگ کار و اشتغال در تحقق اهداف منویات مقام معظم رهبری گام های مثبت برخواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، محمدرضا جهان در جلسه مشترک شورای معاونان اداره کل، مدیران و روسای آموزش و پرورش استان در شهرستان بسطام، تعلیم و تربیت را شغل انبیا بر شمرد وافزود: وضعیت آموزشی استان ورشد و پیشرفت آموزشی و پرورشی دانش آموزان حاصل تلاش و زحمات بی وقفه فرهنگیان استان است.

مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان با اشاره به پیام معظم رهبری مبنی بر شعار سال «اقتصاد مقاومتی،تولید-اشتغال» اظهارکرد: ما فرهنگیان وظیفه داریم با نهادینه نمودن فرهنگ کار و اشتغال در بین جوانان، ایجاد یک مهارت در دوره نظری و افزایش توسعه متوازن در راه تحقق منویات مقام معظم رهبری گام های مثبت برداریم.

وی با اشاره بر لزوم بروز بودن و فراگیری علوم تصریح كرد: آموزش و پرورش بدون یادگیری و دانش به فرسودگی می رسد و هر زمان فرهنگیان از مطالعه و آموزش فاصله بگیرند، آموزش و پرورش دچار اختلال می شود.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 29 فروردین 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()