سی و سومین آیین بزرگ‌داشت مقام معلم با تجلیل از معلمان و مربیان نمونه در سالن شهید مطهری سمنان برگزار شد و مربی فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بسطام، مربی نمونه استان شناخته شد.

به‌ گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، در سی و سومین آیین بزرگ‌داشت مقام معلم از فریده محمدی مربی فرهنگی کانون پرورش فکری بسطام تجلیل شد.

براساس این گزارش، مهدی جمال مدیرکل کانون پرورش  فکری استان سمنان در این آیین که صبح روز سه‌شنبه 12 اردیبهشت‌ماه با حضور استاندار، فرماندار، جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی، مدیران، معلمان و مربیان نمونه مدارس استان سمنان در سالن شهید مطهری این شهرستان برگزار شد، از درخشش مربی فرهنگی کانون بسطام در جمع برترین‌های آموزش و پرورش خبر داد و گفت: ملاک انتخاب مربی نمونه در این آیین، خلاقیت در طراحی برنامه‌های درون‌ مرکزی، تلاش برای دانش‌افزایی و تعامل مؤثر با نهادهای همسو و همچنین دارابودن منش سازمانی اخلاقی و دینی مناسب و... بود.

گفتنی است؛ محمدی قریب به هشت‌ سال است که به‌عنوان مسئول، سرپرست و مربی فرهنگی‌ در عرصه‌ی فرهنگ و هنر در حوزه کودک و نوجوان تلاش می‌کند و بزرگ‌ترین و تنهاترین هدفش را فراهم‌کردن لحظات شاد و نشستن لبخند رضایت بر چهره‌های اعضا و همچنین تغییر نگرش آنها به زندگی و فراتر رفتن از روزمرگی و القائات محیط می‌داند.نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()