شورای آموزش و پرورش منطقه بسطام با محوریت پروژه مهر تشکیل جلسه داد.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه بسطام، جلسه شورای آموزش و پرورش با محوریت پروژه مهر در دفتر امام جمعه شهر بسطام برگزار شد.

سیدمحمد موسوی ضمن ارائه گزارش از  فعالیت های آموزشی، پرورشی و عمرانی صورت گرفته از جمله آسفالت و ایزوگام تعدادی از مدارس، بهره برداری از  سوئیت های مجن در آینده ای نزدیک اسکان مسافران و... موفقیت های حاصل را ناشی از تعامل خوب و بسیار مطلوب آموزش و پرورش با دیگر ارگان ها برشمرد.

حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی رضوی نیز مدارس برکت منطقه را هدیه خوبی برای مردم روستا برشمرد و افزود: باید از تمامی امکانات و دستگاه ها جهت خدمات دهی به دانش آموزان و آموزش و پرورش استفاده نماییم.

وی در بحث کلاس های اوقات فراغت افزود: باید کار جهادی انجام شود و با غنی سازی و جذاب نمودن کلاس ها باعث ایجاد رغبت و حضور دانش آموزان در این کلاس ها شوید تا اثرات آسیب های فضای مجازی را بتوانیم خنثی نماییم.

امام جمعه بسطام در خصوص کمک های دریافتی مدارس از اولیا بیان نمودند: آموزش و پرورش یک نهاد بسیاربزرگ و پرهزینه می باشد که با کمک اولیا می تواند به اهداف خود برسد و ما باید تعارض بین رسانه ها و مسئولین مدارس را از بین ببریم و با تعامل مطلوب با اولیاء بتوانیم به اهداف نظام عالیه آموزش و پرورش برسیم.

در این جلسه در خصوص ساخت مدرسه نبوت ابر، تغییر هنرستان کاردانش حجاب به فنی حرفه ای، ادغام مدارس زیر نرم، ریشه کن نمودن بی سوادی، بهبود وضعیت امتحانات نهایی و... بحث و تبادل نظر شد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 15 تیر 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()