یادواره شهدای بسطاممسئول ستاد برگزاری بیست و هشتمین یادواره شهدای بسطام ضمن اشاره به برگزاری این یادواره پشنبه هفته آینده در آستان مقدس امامزاده محمد(ع)، گفت: بسطام ۸۱ شهید والا مقام تقدیم نظام کرده است.

محمدرضا غیاث الدین در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری بسطام نیوز، اظهار داشت: بیست و هشتمین یادواره ۸۱ شهید گرانقدر شهر بسطام به همت پایگاه بسیج کربلا و ستاد یادواره شهدای این شهر در روز شنبه 7 مرداد ماه جاری در صحن آستان مقدس امامزاده محمد(ع) بسطام برگزار خواهد شد.  

وی با بیان اینکه هر چه داریم از برکت خون شهدا است، تصریح کرد: در این یادواره همرزمان این شهدا خاطراتی را از دوران دفاع مقدس روایت خواهند کرد.

غیاث الدین هدف از برگزاری این مراسم را آشنایی نسل جوان با فرهنگ ایثار و شهادت در دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی دانست و گفت: امیدوارم نسل جوان بیش از پیش با فرهنگ دفاع مقدس آشنا شده و در حفظ آرمان های، جمهوری اسلامی ایران کوشا باشند.


وی در ادامه افزود: گنجینه ارزشمندی که از شهدا برای ملت ایران به یادگار مانده است بهترین وسیله برای مقابله با تهاجم ناجوانمردانه دشمنان ایران در حوزه فکر،اندیشه و فرهنگ است و اگر جوانان ما به آنها اقتدا کنند قطعا نسل آینده ما موفق خواهد بود.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کربلای بسطام خاطرنشان کرد: در این یادواره، حجت الاسلام طائب سخنرانی خواهند کرد.

غیاث الدین در خاتمه تصریح کرد: از عموم مردم شهیدپرور و ولایت‌مدار دعوت می‌شود تا در این یادواره‌ شرکت کرده و تجدید پیمانی دوباره با راه شهدا و امام راحل داشته باشند.

لازم بذکر است مجلس خواهران همان روز از ساعت 17 الی 19 در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) بسطام برگزار خواهد شد.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 4 مرداد 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()