کراپ‌شده - مهدی استیریبخشدار بسطام با اشاره به بهره برداری از ۴۰ پروژه عمرانی این بخش در هفته دولت، گفت: برای افتتاح این پروژه ها ۴۷۷ میلیارد و ۸۲۵ میلیون ریال هزینه شده است.

مهدی استیری با بیان اینکه ۴۰پروژه در بخش بسطام به مناسبت هفته دولت با حضور مسئولان به بهره برداری رسید، ابراز داشت: ۳۴ پروژه عمرانی و شش پروژه اقتصادی با ۴۷۷ میلیارد و ۸۲۵ میلیون ریال اعتبار با حضور استاندار سمنان به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه برای ۳۴ پروژه عمرانی بخش بسطام اعتباری معادل ۲۰۲ میلیارد و ۱۲۵ میلیون ریال هزینه شده است، افزود: برای بهره برداری از شش پروژه اقتصادی نیز اعتباری معادل ۲۷۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال منظور شد.

بخشدار بسطام با بیان اینکه پروژه های اقتصادی این بخش برای حدود ۴۰ نفر ایجاد اشتغال کرد، ابراز داشت: با توجه به سال اقتصاد مقاومتی رویکرد مسئولان قطعا بر پایه اشتغال استوار خواهد بود لذا در اینجا نیز تلاش شد تا با بهره برداری از این میزان پروژه بتوانیم سهم مهمی را در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی ایفا کنیم.

استیری خاطرنشان کرد: پنج پروژه بخش بسطام با اعتبار ۵۹ میلیارد و یکصد میلیون ریال نیز در هفته دولت کلنگ زنی خواهد شد.

منبع: مهر

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 شهریور 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()