مزار شهدای بسطامهمزمان با هفته دفاع مقدس و شروع ماه محرم، سنگ مزار شهدای بسطام توسط خادم الشهدا رنگ آمیزی شد.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، باخبر شدیم چند روزی است که شهر شهیدپرور بسطام میزبان فردی است که خود را خادم الشهدا معرفی می کند و قرار است مزار 10 هزار شهید را رنگ آمیزی نماید؛ به دیدار ایشان می رویم تا از حال و هوای ایشان سردربیاوریم.

رجب عزیزی فردی است که خود را خادم شهدا معرفی می کند و می گوید: چند سال قبل بدنبال بیماری مادرم نذر کردم در صورت شفای ایشان، سنگ مزار 10 هزار شهید را رنگ آمیزی نمایم.

وی ادامه داد: پس از سلامتی مادرم و برای ادای نذرم حدود 3 سال قبل از شهر قم شروع کردم و پس از آن به شهرهای مشکات، کاشان، آران و بیدگل، قمصر، خمینی شهر، اصفهان، مهریز، یزد، اردستان، شهربابک، کرمان و بم سفر کردم.

مزار شهدای بسطام

عزیزی تصریح کرد: تاکنون سنگ مزار 5800 شهید را رنگ آمیزی کرده ام و الان نیز در خدمت شهدای شهر شهیدپرور بسطام هستم.

خادم شهدا افزود: برای رنگ آمیزی سنگ مزار شهدا حدود 20 میلیون تومان هزینه کرده ام و در این مسیر سختی های زیادی را متحمل شده ام ولی حاضر نیستم لذت با شهدا بودن را با هیچ لذتی در دنیا عوض کنم.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه هیچ منبع درآمدی ندارم، در این سال ها هم هیچ کمکی از طرف شخص یا ارگانی به بنده نشده است و خدا را شاکرم که سالم هستم و برای ادای نذرم تلاش می کنم.

رجب عزیزی تاکید کرد: شهدا قهرمانان این کشور هستند که اگر به درستی به جوانان معرفی شوند می توانند الگوی مناسبی برای جایگزینی الگوهای نامناسب امروز باشند.

گفتنی است که شهر بسطام میزبان پنج شهید گمنام است و بیش از ۸۰ شهید را در دوران جنگ تحمیلی تقدیم آرمان های انقلاب اسلامی کرده است.

مزار شهدای بسطام

مزار شهدای بسطام

مزار شهدای بسطام

نوشته شده در تاریخ جمعه 31 شهریور 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()