‫فرماندار میامی‬‎فرماندار شهرستان میامی در شهر کلاته خیج بسطام جلسه برگزار کرد!

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، فرماندار شهرستان میامی و جمعی از مدیران کل استان در محل شورای شهر کلاته خیج بسطام جلسه ای برگزار نمودند!

طبق شینده ها این جلسه در رابطه با جاده مواصلاتی میامی به جیلان بوده و بدون هماهنگی با فرماندار شهرستان شاهرود و بخشدار بسطام برگزار گردیده است!

متاسفانه در سالهای اخیر این دست از جلسات در شهر کلاته خیج و البته با حضور فرماندار شهرستان میامی امری طبیعی شده است و در همه جلسات جاده میامی به جیلان موضوع ظاهری جلسه است!

حداقل انتظار از فرماندار شهرستان میامی اینست که آشنایی ابتدایی با الفبای سیاست داشته باشند و بدون هماهنگی وارد شهرستان دیگر نشده و ملاحظات سیاسی و امنیتی را رعایت کنند.

آیا بهتر نبود این جلسه با حضور فرماندار محترم شهرستان شاهرود و بخشدار بسطام در محل فرمانداری یا بخشداری برگزار می گردید؟!در سالهای گذشته نیز جلسات متعددی با حضور پررنگ امام جمعه قبلی شاهرود و فرماندار میامی برگزار گردیده بود و البته موضوع اصلی همگی جلسات پیداکردن راهی برای جداکردن کلاته خیج از منطقه بسطام و الحاق آن به شهرستان میامی بوده است!!!


متاسفانه سناریوی تکه تکه کردن شهرستان بسطام در یکسال اخیر اوج گرفته و هزاران مترمربع از اراضی شهرستان بسطام از طرف گردنه خوش ییلاق و جنگل اولنگ به استان گلستان الحاق گردیده است.

لازم بذکر است تاکنون نماینده شهرستان هیچ گونه اعتراضی به جداسازی اراضی شهرستان نداشته و در موضوع ثبت جنگل ابر به نام استان گلستان نیز هیچ پیگیری نشده است!

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 2 مهر 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()