کشاورزان بسطام و روستاهای اطراف در اعتراض به بستن مسیر دسترسی خود به جاده مجن، جاده را بر روی خودروهای عبوری بستند.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، در پی تجمع اعتراضی و بستن راه توسط حدود 300 نفر از کشاورزان بسطام و روستاهای اطراف، محور شاهرود-مجن در قسمت تقاطع ورودی به بسطام با اختلال چند ساعته و ترافیک سنگین روبرو شد.

این افراد با بیان اینکه بارها اعتراض خود را در خصوص بستن مسیر دسترسی به جاده مجن مطرح کرده اند، تجمع اعتراضی نمودند و خواستار پاسخگویی مسئولین شدند ولی با توجه به عدم حضور مسئولین در محل، خود دست بکار شده و با سه دستگاه تراکتور نیوجرسی ها را به کنار جاده هدایت کردند!

هر چند در همراهی برای بررسی مشکلات مردمی، هیچ کدام از مسئولین اداره کل راه حضور نداشتند، ولی با پادرمیانی اعضای شورای شهر بسطام و فرماندهی نیروی انتظامی بخش بسطام و پس از جابجایی نیروجرسی ها، مردم پراکنده شدند.

لازم بذکر است متاسفانه در ماههای اخیر اداره راه و شهرسازی با قرار دادن نیوجرسی در وسط جاده و مسیر ورودی بسطام، علاوه بر ایجاد یک سد برای ورود مسافران از سمت گرگان به بسطام و مردم شهرهایی که در ادامه این مسیر قرار گرفته اند، مشکلات عدیده ای را برای کشاورزان در دو طرف این مسیر ایجاد کرده است، به نحوی که کشاورزان منطقه برای آوردن آب به مزارع خود باید مسیر زیادی را طی کنند و باید این کار در طول آبداری بارها تکرار کنند!

در روزهای اخیر نیز جلسات و مکاتبات زیادی با مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان سمنان برای اجرای طرح دوربرگردان در محور شاهرود-مجن انجام شده اما به رغم وعده های فراوان تاکنون هیچگونه اقدام جدی برای تکمیل این طرح انجام نشده است.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 3 مهر 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()