پدر شهید خدامی در جمع عزاداران حسینی بسطام تاکید کرد: شهرستان بسطام خط قرمز مردم منطقه است و چنانچه مسئولین جوابگوی ما نباشند کار را به عموم مردم واگذار می کنیم!

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، نصراله خدامی در جمع عاشوراییان بسطام گفت: بارها و بارها نزد استاندار و وزیر کشور رفتیم و فقط به ما وعده و وعید دادند و حال مردم بسطام از مسئولین و دولتمردان ناامید شده اند.

خدامی ادامه داد: محرم سال 93 به اتفاق امام جمعه و اعضای شورای شهر بسطام و به همراه دکتر جلالی، نزد وزیر کشور رفتیم و قرار بر این شد تا چند روز بعد از عاشورا مصوبه را اجرا نمایند ولیکن اکنون بعد از 3 سال مصوبه ما را اجرا نکردند، که آن را هم باطل کردند!

پدر شهیدخدامی با اشاره به بدقولی های ادامه دار و تحریک برانگیز مسئولین عنوان کرد: مسئولین بجای قدرشناسی از این مردم آرام و فهیم، با ابطال مصوبه شهرستان بسطام، جواب قدرشناسی مردم را دادند!

نصراله خدامی در پایان اظهار داشت: چنانچه مسئولین جوابگوی مردم مسئولین و مردم فهیم بسطام نباشند، بناچار کار را به عموم مردم واگذار می کنیم!

مردم بسطام در پایان سخنرانی پدر شهید والامقام محسن خدامی با تکبیر کوبنده خواستار تسریع در اجرای مصوبه قانونی شهرستان بسطام شدند.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 9 مهر 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()