امام جمعه بسطام‬‎امام جمعه بسطام گفت: مطالبه مردم بسطام در اجرای مصوبه شهرستان بحق است و از مسئولین امر بارها خواسته ایم جوابگو باشند و رسیدگی نمایند.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی رضوی با اشاره به مطالبه مردم بسطام در روز عاشورا تاکید کرد: خواسته مردم منطقه امری بحق است و مسئولین پیگیری خواهند کرد.

رضوی ادامه داد: مطالبه مردم باید در کمال آرامش و منطقی پیگیری شود و نباید حرمت مسئولین زیر سوال برود.

وی اظهار داشت: متاسفانه مطالبه مردم بسطام در روز عاشورا به توهین به علما تعبیر شد و عده ای تفاسیر خودشان را منتشر کردند و گفتند مردم بسطام به علما توهین کردند!

رضوی گفت: علما مهمترین عامل ایجاد وحدت در منطقه هستند و ان شاء الله با ایجاد وحدت روزافزون، برای پیشرفت و آبادانی منطقه گام بزرگی برداریم.

سیدعلی رضوی تاکید کرد: مردم بسطام مردمی عالم پرور بوده اند و همیشه به علمای خودشان علاقه دارند و چنانچه در هر جایی به مسئول و عالمی توهین شده باشد کاملا محکوم می نماییم.

امام جمعه بسطام به قول نماینده مبنی بر پیگیری از طریق وزارت کشور اشاره کرد و گفت: دکتر حسینی پیگیر جلسه با وزیر کشور و رفع مسائل پیش آمده هستند.

سیدعلی رضوی عنوان کرد: دلهای مردم شاهرود و بسطام از هم ناگسستنی است و تنها هدف از ارتقای بسطام، آبادانی و رشد دو شهرستان و شهرها و روستاهای منطقه است نه احداث یک دیوار حائل!

رضوی در پایان گفت: دفتر بنده و مسئولین به روی همه باز است و ما خوشحال می شویم همیشه در رابطه با مسائل و مشکلات منطقه گفتگو کنیم.

نوشته شده در تاریخ جمعه 14 مهر 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()