آیت الله اشرفیامام جمعه بسطام به اتفاق شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بسطام به دیدار آیت الله اشرفی رفتند.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، پس از وقایع روز عاشورای بسطام و شیطنت های تعدادی از کانال های شهرستان و عده ای از افراد مغرض و بدخواه، امام جمعه بسطام به اتفاق شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بسطام به دیدار آیت الله اشرفی رفتند.

در این دیدار امام جمعه بسطام ضمن اعلام حمایت از مراجع و علما، خطاب به آیت الله اشرفی گفت: در روز عاشورا هیچ گونه توهینی به حضرتعالی و دیگر علما نشد ولی متاسفانه عده ای افراد مغرض که نگران وحدت بین مردم منطقه هستند مطالبه مردم بسطام را به بیراهه بردند و خواسته بحق مردم را سرکوب کردند.

حجت الاسلام سیدعلی رضوی ادامه داد: در خطبه های نمازجمعه امروز نیز مردم شریف بسطام از علما اعلام حمایت نمودند و مثل همیشه قدردان توصیه ها و توجهات علما و مراجع دینی هستند.

شهردار بسطام نیز آیت الله اشرفی را فرزند برومند منطقه بسطام دانست و خاطر نشان کرد: همیشه مردم بسطام، مردمی عالم دوست بوده اند و هیچ وقت به علمای خودشان توهین نخواهند کرد.

اعضای شورای شهر بسطام در ادامه تاکید کردند: مردم بسطام همیشه گوش به سخنان رهبر معظم انقلاب، مراجع و علما بوده اند و ثابت کرده اند در راه پیشبرد آرمانهای اسلام و انقلاب پیشتاز بوده اند.

آیت الله اشرفی با تشکر از حضور امام جمعه و مسئولین شهر بسطام تاکید کرد: همیشه موافق اجرای مصوبه شهرستان بوده و هستم و در سالهای گذشته نیز در نامه ای که به وزارت کشور زده شده بود تایید کردم که موافق شهرستان شدن بسطام هستم.

اشرفی اظهار داشت: موضوع روز عاشورا و مطالب گفته شده هیچ تاثیری در نظر بنده در مورد شهرستان بسطام ندارد و امیدوارم آنچه که به صلاح مردم منطقه است انجام گردد.

در پایان امام جمعه و مسولین شهر بسطام ضمن تشکر از آیت الله اشرفی خواستار پیگیری و کمک به اتحاد بیشتر مردم منطقه شدند.


آیت الله اشرفی

نوشته شده در تاریخ جمعه 14 مهر 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()