مسوول دفتر پست بسطام با گرامیداشت ١٧ مهرماه، روز جهانى پست تصریح کرد: این مركز با قدمتى بیش از چهل سال، همواره براین تلاش است تا به بهترین وجه به مردم عزیز و شهیدپرور منطقه و شهر بسطام خدمت رسانى نماید.

حسن غیاث الدین در مورد عملكرد دفتر پست بسطام در یك سال گفت:ثبت نام١٥٠٠کارت ملی هوشمند، توزیع ۲۳هزار قبض تلفن ثابت و همراه، توزیع ۱۵۰۰۰نامه سفارشی و پیشتاز ویژه ، صدور۱۸٠ اظهارنامه خودرو، ٢رونمایی تمبر و قبول۶۵۵۰ نامه ثبتی قسمتی از اقدامات دفتر پست بسطام در یک سال گذشته است.

غیاث الدین با اشاره به لزوم ثبت نام کارت ملی هوشمند تا پایان سال تصریح كرد: شهروندان منطقه بسطام هرچه سریعتر برای ثبت نام کارت ملی هوشمند از طریق این دفتر اقدام نمایند.

غیاث الدین افزود: مردم شریف منطقه بسطام با تعاملى دو سویه اداره پست شهر و محل زندگی خود را مورد لطف قرار داده اند كه جاى تشكر و قدردانى دارد.

مسوول دفتر پست بسطام خواستار همكارى بیش از پیش مردم با این دفتر شد و گفت: مردم عزیز این دفتر و دیگر ارگان های خدماتی دولتی را دریابند تا با مراجعه آنها، به ثبات این مراکز کمک کنند چون باید خودمان قدر امکانات موجود را بدانیم.

وى در پایان اظهار داشت: اینجانب ضمن طلب حلالیت راجع به قصور و کمبودهای احتمالی خود و مجموعه خدوم پست از همه مردم و مسوولان شهر به ویژه امام جمعه عزیز و انقلابى، بخشدار، شهردار و اعضای بااخلاق چهارمین و پنجمین دوره شورای اسلامى شهر به سبب همکاری و حمایت بی بدیل شان سپاسگزارى مى نمایم و خواهان استمرار این حمایت های مادی و معنوی هستم.

منبع: کانال بسطام

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 17 مهر 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام، اخبار استان سمنان،     |
نظرات()