با سلام خدمت همه همشهریان محترم و گرامی

بسطام نیوز در نظر دارد در این بخش ، بیوگرافی ، وصیت نامه و تعدادی از عکس های شهدای عزیز را قرار دهد بدین منظور از تمامی خانواده های محترم و گرامی شهدا دعوت می شود در صورت تمایل ،موارد فوق را به آدرس صندوق پستی که در سایت ذکر شده ارسال فرمایند.

باتشکر  


شهید والا مقام حسین سعیدی

وصیت نامه دانش آموز شهید حسین سعیدی

با حمد و سپاس به درگاه خداوند منان
خدایا اگرچه لیاقت آنرا ندارم بسوی تو بیایم و لیکن هدایت تو عظیم و کرامت و رحمت تو متعالی تر است از آنکه این بنده ی حقیر که تمام وجودش گناه است ، نبخشائی و به قرب خود راه ندهی !
خدایا اگر من انبانی از گناهم تو رحمتت و لطف و کرامتت عظیم تر است !
خداوندا در این لحظات عمر چشم به رحمت تو دوخته ام و می دانم اگر غضبم نمائی آن عین رحمت توست و  اگر عفوم نمائی آن از کرامت توست !
خدایا مرا از تنگی دنیا و از قفس جسم آزادم کن و از زیادی خشمت با عظیمی عفوت ، عفوم نما و از آتش دوزخ نجاتم بده !
ای اولین وآخرین پناهگاه ، معبودا ، از سوی تو آمده ام و بسوی تو بر می گردم.
(اِنّا لِلّه و اِنّا اِلَیهِ راجِعون)
خدایا تو خود فرمودی:
هر که مرا جستجو کند، مرا می یابد و  هر که مرا یافت، می شناسد و هر که مرا شناخت ، دوست می دارد مرا و هر که مرا دوست داشت ، عاشقم می شود و هر که عاشقم شد ، عاشقش می شوم و هر که را عاشق شدم ، او را می کشم و هر که را کشتم ، پس دیه اش گردن من است و هر که دیه اش گردن من باشد ، دیه او من هستم.
باشد که خداوند این جان ناقابل را مایه ی آمرزش گناهانم قرار دهد. اِن شاءَالله
دوستان عزیز از حمایت امام و همچنین از جمهوری اسلامی که ثمره خون هزاران شهید است ، دست بر ندارید که به خدا قسم راه خودکفا شدن و نجات یافتن از طوق استعمار ، همین است. بدانید اسلام با مال و جان و استقامت شما باید تقویت شود و باید اسلام را زنده نگه داشت تا در آخر به دست صاحب اصلی آن مهدی موعود (عج) سپرده شود.
والسّلام

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 23 شهریور 1391    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: صفحه جهاد و شهادت، اخبار شهرستان بسطام، شهرستان بسطام، شهرستان بسطام،     |
نظرات()